KENWOOD KM 260 Prospero

10.999,00 ден.   Спореди

Боја бела и силвер
Пластично куќиште
Променливи брзини
Електронска контрола на брзините
600 W сила
К-маталка : има
Маталка за густо тесто :има
Маталка за торт...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 10.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја бела и силвер
Пластично куќиште
Променливи брзини
Електронска контрола на брзините
600 W сила
К-маталка : има
Маталка за густо тесто :има
Маталка за торта :има
Сад за матење од инокс
Капацитет на садот за матење 4,3 литри
Капацитет за торта 1,6 кг
Капацитет за густо тесто 500 гр
Капацитет за матење на бели од јајца 8 максимум
Капацитет на брашно за тестенина 450гр
Пулсирање :има
Приложена и шпатула
Тежина 7.59кгр

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка