KENWOOD HM 791Kmix

4.250,00 ден.   Спореди

Направен 100% од метал
Едноставен за ракување
Боја : Raspberry црвена
Материјал : Алуминиум
Големина: 17.8 x 17 x 22 (см)
Тежина: 1.51kg
Брзина: 5 + Pulse
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 4.250,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Направен 100% од метал
Едноставен за ракување
Боја : Raspberry црвена
Материјал : Алуминиум
Големина: 17.8 x 17 x 22 (см)
Тежина: 1.51kg
Брзина: 5 + Pulse
Волтажа: 400w Маталки: Stainless Steel
Гмечалки: Stainless Steel
Целосна безбедносна заштита : Да

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка