KENWOOD HB 791 Kmix

5.950,00 ден.   Спореди

Боја црвена
Тежина 2,8 кгр
700 W Јачина
Алуминиумско куќиште
Капацитет 1, 0 литри
Брзини 5
Пулсирање : нема
Чување на кабелот :нема
Сецко :има
Мат...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 5.950,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја црвена
Тежина 2,8 кгр
700 W Јачина
Алуминиумско куќиште
Капацитет 1, 0 литри
Брзини 5
Пулсирање : нема
Чување на кабелот :нема
Сецко :има
Маталка :има
Инокс нож :има
Нелизгачка подлога :има
Делови кои се мијат во машина за садови
Безбедносна заштита

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка