KENWOOD HB 751 Kmix

3.450,00 ден.   Спореди

Боја црвена
700 W јачина
Тежина 1,08кгр
Материјал на куќиштето : алуминиум
Брзини 5
Пулсирање : нема
Дел за чување на кабелот
Нож за блендирање од инокс:има Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 3.450,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја црвена
700 W јачина
Тежина 1,08кгр
Материјал на куќиштето : алуминиум
Брзини 5
Пулсирање : нема
Дел за чување на кабелот
Нож за блендирање од инокс:има
Делот за блендирање се мие во машина за садови
Жица за матење : нема

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи