KENWOOD HB 713

2.970,00 ден.   Спореди

Погоден за миксирање
Големина (cm): 7,7 x 7,3 x 39 см
Тежина : 1.2kg
Материјал : Пластика
Боја: Бела со сиво
Волтажа: 700w
Брзини : 1+ турбо
Капацитетот на с...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.970,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Погоден за миксирање
Големина (cm): 7,7 x 7,3 x 39 см
Тежина : 1.2kg
Материјал : Пластика
Боја: Бела со сиво
Волтажа: 700w
Брзини : 1+ турбо
Капацитетот на садот со меричка е 0,75 литри
Собирање на кабелот:да
Нож од Stainless Steel
Безбедносна заштита: не
Можност за миење на додатоците во машина за садови: да
Нелизгачка подлога : да

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи