KENWOOD HB 665

2.499,00 ден.   Спореди

Погоден за миксирање , мелење и матење
Големина (cm): 36.5 x 16 x 13.5
Тежинаt: 1.35kg
Материјал : Пластика
Боја: Бела со сиво
Волтажа: 400w
Брзини : 2
Пулсир...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Погоден за миксирање , мелење и матење
Големина (cm): 36.5 x 16 x 13.5
Тежинаt: 1.35kg
Материјал : Пластика
Боја: Бела со сиво
Волтажа: 400w
Брзини : 2
Пулсирање: да
Собирање на кабелот:да
Сецко: да
Жица за матење : да
Нож од Stainless Steel : да
Безбедносна заштита: не
Можност за миење на додатоците во машина за садови: да
Нелизгачка подлога : да
Издржливи додатни делови за миксирање и матење од инокс
Сад за сецкање од 0,5 литри
Сад за миксирање со означена меричка од 0,7 литри

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка