KENWOOD FS 370

3.190,00 ден.   Спореди

Боја бела
Димензии ( 34,0х25,0х27 см)
Тежина 2,7 кг
Ватажа 900 W
Капацитет -корпи : 4,0l, 3,5 l , 3,0 l ( 10,5 l вкупен капацитет)
1,2 л сад за кување на ориз
Брзо ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 3.190,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја бела
Димензии ( 34,0х25,0х27 см)
Тежина 2,7 кг
Ватажа 900 W
Капацитет -корпи : 4,0l, 3,5 l , 3,0 l ( 10,5 l вкупен капацитет)
1,2 л сад за кување на ориз
Брзо емитување на пареа
Тајмер за исклучување и звучен сигнал на крај на операцијата
Надворешен тунел за надополнување на водата
Кошничките може да се зацврстат помеѓу себе
Лесен за чистење
Тајмер -функција 60 минути
Самоисклучување
Оддел за чување на кабелот

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи