KENWOOD BLX 51 Kmix

8.600,00 ден.   Спореди

Боја црвена
Алуминиумско куќиште
Број на програми : 4
800 W Јачина
Безбедносна заштита
Одстранувачки нож од инокс
Метален капак
Стаклен сад со рачка
Мер...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 8.600,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Боја црвена
Алуминиумско куќиште
Број на програми : 4
800 W Јачина
Безбедносна заштита
Одстранувачки нож од инокс
Метален капак
Стаклен сад со рачка
Мерица за полнење
Можност за собирање на кабелот
Капацитет 1,6 литри
Тежина 4,256 кгр
Број на вртежи за супи 12000
Број на вртежи за сладолед 15000
Број на вртежи за супи 15000
Број на вртежи за пулсирање 18000
Нелизгачки ногарки

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка