KENWOOD BL 630

3.190,00 ден.   Спореди

Големина (cm): 41x 20 x 17.5
Тежина: 2,66kg
Боја: бела
600w јачина
Материјал : пластика
Брзини 3
Функција на пулсирање
Нелизгачка подлога
Безбедносна за...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 3.190,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Големина (cm): 41x 20 x 17.5
Тежина: 2,66kg
Боја: бела
600w јачина
Материјал : пластика
Брзини 3
Функција на пулсирање
Нелизгачка подлога
Безбедносна заштита
Мини млин
Капацитет на блендерот
Собирање на кабелот
Филтер одстранувачки
Нож од инокс

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка