KENWOOD BL 370

KENWOOD BL 370

2.450,00 ден.   Спореди

Mатеријал : пластика Боја: бела Ватажа: 400w Работен капацитет - 1,6 L означен сад со мерица Сад за течности: пластичен Брзина : 2 Пулсирање: има Eдноставно чистење: да Чување на кабелот: да Филтер: н...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.450,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Mатеријал : пластика Боја: бела Ватажа: 400w Работен капацитет - 1,6 L означен сад со мерица Сад за течности: пластичен Брзина : 2 Пулсирање: има Eдноставно чистење: да Чување на кабелот: да Филтер: не Нож од Stainless Steel : да Нелизгачка подлога : да Mлин : не Кршење на мраз:да Големина (cm): 26 x 20 x 17,5 Тежина: 1.68 kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка