KENWOOD BL 330

1.960,00 ден.   Спореди

Големина (cm): 36 x 21 x 17
Тежина: 1.9kg
Mатеријал : пластика
Боја: бела
Волтажа: 350w
Работен капацитет - 1L означен сад со мерица
Сад за течности: плестичен
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.960,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Големина (cm): 36 x 21 x 17
Тежина: 1.9kg
Mатеријал : пластика
Боја: бела
Волтажа: 350w
Работен капацитет - 1L означен сад со мерица
Сад за течности: плестичен
Брзина : 1
Пулсирање: нема
Eдноставно чистење: да
Чување на кабелот: да
Филтер: не
Нож од Stainless Steel : да
Нелизгачка подлога : да
Безбедносна заштита: да
Mлин : не
Кршење на мраз:не

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка