KBP 0401 PS2 Chicony Internet/Multimedia black/silver Palmrest
KBP 0401 PS2 Chicony Internet/Multimedia black/silver Palmrest

KBP 0401 PS2 Chicony Internet/Multimedia black/silver Palmrest

381,00 ден.   Спореди

Шифра 37025 - KBP 0401 PS2 Chicony Internet/Multimedia black/silver Palmrest


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 381,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 37025 - KBP 0401 PS2 Chicony Internet/Multimedia black/silver Palmrest

Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка