KBP 0108 PS2 Chicony Internet/Multimedia black Palmrest

355,00 ден.   Спореди

KBP 0108 PS2 Chicony Internet/Multimedia black Palmrest


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 355,00 ден.

пред 6 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 358,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


KBP 0108 PS2 Chicony Internet/Multimedia black Palmrest

Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка