KB-M205, Multimedia keyboard with 6 hot keys, low profile key caps, spill resistant, black, USB

439,00 ден.   Спореди

KB-M205, Multimedia keyboard with 6 hot keys, low profile key caps, spill resistant, black, USB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 439,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


KB-M205, Multimedia keyboard with 6 hot keys, low profile key caps, spill resistant, black, USB

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка