KB KCP0401( USB& PS2 Adapter) Chicony Combo Office black/silver Multimedia/Office
KB KCP0401( USB& PS2 Adapter) Chicony Combo Office black/silver Multimedia/Office

KB KCP0401( USB& PS2 Adapter) Chicony Combo Office black/silver Multimedia/Office

407,00 ден.   Спореди

Шифра 37028 - KB KCP0401( USB& PS2 Adapter) Chicony Combo Office black/silver Multimedia/Office


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 407,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 37028 - KB KCP0401( USB& PS2 Adapter) Chicony Combo Office black/silver Multimedia/Office

Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка