KB-06XE US, USB color box Black keyboard with palmrest,

366,00 ден.   Спореди

KB-06XE US, USB color box Black keyboard with palmrest,


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 366,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


KB-06XE US, USB color box Black keyboard with palmrest,

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка