KAPPA SLIMLUX CA 10-60XG

2.990,00 ден.   Спореди

Вграден на извлекување inox
Се извлекува со лизгачки систем
Дугме со ракетен систем со 2 брзини
2 мотора,
2x25W сијалички
Опционален филтер на активен јаглен
Влечна...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 2.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Вграден на извлекување inox
Се извлекува со лизгачки систем
Дугме со ракетен систем со 2 брзини
2 мотора,
2x25W сијалички
Опционален филтер на активен јаглен
Влечна сила 500 m3/ h

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи