KAPPA PIRAMIDE CK17-60X ( 90X)

7.300,00 ден.   Спореди

Aспиратор со димовод , 60 см (опција и од 90 см) , inox
Дугме со 3 брзини
1 мотор (термо заштита ) , 2 вентилатора
2x40W сијалички
Опционален филтер на активен јаглен
Вле...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 7.300,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Aспиратор со димовод , 60 см (опција и од 90 см) , inox
Дугме со 3 брзини
1 мотор (термо заштита ) , 2 вентилатора
2x40W сијалички
Опционален филтер на активен јаглен
Влечна сила 600 m3/ h.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи