KAPPA ORIENTE CL13-L/R90 4HHM

11.880,00 ден.   Спореди

Aспиратор со димовод , 90см ,опција лев или десен, инокс
Мулти обоени дугмиња со 9 брзини
1 мотор (термо заштита ) , 2 вентилатора
2x40W халогени сијалички
Опционален филтер на...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 11.880,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Aспиратор со димовод , 90см ,опција лев или десен, инокс
Мулти обоени дугмиња со 9 брзини
1 мотор (термо заштита ) , 2 вентилатора
2x40W халогени сијалички
Опционален филтер на активен јаглен
Влечна сила 600m3/ h

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи