KAPPA OPERA ISLAND CS11X1HHM

23.100,00 ден.   Спореди

Островски аспиратор со димовод , 90 см , inox
Мулти обоени дугмиња со 9 брзини
1 мотор (термо заштита ) , 2 вентилатори
2x40W халогени сијалички
Опционален филтер на активен ја...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 23.100,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Островски аспиратор со димовод , 90 см , inox
Мулти обоени дугмиња со 9 брзини
1 мотор (термо заштита ) , 2 вентилатори
2x40W халогени сијалички
Опционален филтер на активен јаглен
Влечна сила 1000 m3/ h
Тајмер 5 минути on/ off

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи