KAPPA MC806

KAPPA MC806

3.690,00 ден.   Спореди

3 во едно:без кеса,водено и суво усисување. Моќност:1600 W номално 1800 Wмакс. Уникатна структура и патентиран дизајн Голем прозирен контејнер Суво или водено усисивање: 5литри Без кеса суво усисивање...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 3.690,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


3 во едно:без кеса,водено и суво усисување. Моќност:1600 W номално 1800 Wмакс. Уникатна структура и патентиран дизајн Голем прозирен контејнер Суво или водено усисивање: 5литри Без кеса суво усисивање: 7 литри Автоматско исклучување кога е преполн 5 метарски кабел со механизам за собирање Метална телескопска цевка Голема папуча Турбо папуча Папуча за завеси Папуча за течност Округла четка Држач за додатоците 1.5 метри црево Можност за контрола на моќноста ЛЕД дисплеј кој означува дека контејнерот е полн 5 филтри Димензии 520X315x316 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи