KAPPA KAMINOX CL10N-60S

KAPPA KAMINOX CL10N-60S

6.890,00 ден.   Спореди

Дијагонален аспиратор со димовод , опција од 60см Црно kуќиште ,долна маска изработена од заштитено отпорно прозирно стакло Мулти обоени дугмиња со 9 брзини 1 Силен мотор со термо заштита Сензорско уп...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 6.890,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дијагонален аспиратор со димовод , опција од 60см Црно kуќиште ,долна маска изработена од заштитено отпорно прозирно стакло Мулти обоени дугмиња со 9 брзини 1 Силен мотор со термо заштита Сензорско управување 2x20W халогени сијалички Опционален филтер на активен јаглен Влечна сила 600m3/ h Сила на мотор 340W Димензии кај опцијата од 60 см(ш/д/в) 60/41/44,5 Димензии на димоводот кај опцијата од 60 см е 73см Бучност 53-62 дБ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи