KAPPA INLINEA CA11-52XG

3.960,00 ден.   Спореди

Вграден аспиратор , inox
Дугме со лизгачки систем со 3 брзини
2 мотора,
2x25W сијалички
Опционален филтер на активен јаглен
Влечна сила 500m3/ h


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 3.960,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Вграден аспиратор , inox
Дугме со лизгачки систем со 3 брзини
2 мотора,
2x25W сијалички
Опционален филтер на активен јаглен
Влечна сила 500m3/ h

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи