KAPPA FUTURA CLA11-90XF 1HTC

KAPPA FUTURA CLA11-90XF 1HTC

15.230,00 ден.   Спореди

Дијагонален аспиратор со димовод , опција од 90см Kуќиште од инокс , а косата предница е од заштитено отпорно црно стакло Мулти обоени дугмиња со 9 брзини 1 Силен мотор со термо заштита Сензорско упра...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 15.230,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дијагонален аспиратор со димовод , опција од 90см Kуќиште од инокс , а косата предница е од заштитено отпорно црно стакло Мулти обоени дугмиња со 9 брзини 1 Силен мотор со термо заштита Сензорско управување 2x20W халогени сијалички Опционален филтер на активен јаглен Влечна сила 1000m3/ h Сила на мотор 340W Димензии кај опцијата од 90 см (ш/д/в) 90/41/44,5 Димензии на димоводот кај опцијата од 90 см е 102см Бучност 53-62 дБ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи