KAPPA FIERA CLA14-90XB 4HTC RC5

KAPPA FIERA CLA14-90XB 4HTC RC5

13.950,00 ден.   Спореди

Дијагонален аспиратор со димовод , опција од 90 см Kуќиште целосно изработено од inox и предница од бело стакло Мулти обоени дугмиња со 5 брзини Тајмер 1 Силен мотор со термо заштита 1 филтер за масно...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 13.950,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дијагонален аспиратор со димовод , опција од 90 см Kуќиште целосно изработено од inox и предница од бело стакло Мулти обоени дугмиња со 5 брзини Тајмер 1 Силен мотор со термо заштита 1 филтер за маснотија Управување на сензор 2x20W халогени сијалички Опционален филтер на активен јаглен Влечна сила 600m3/ h Сила на мотор 340W Димензии кај опцијата од 90 см(ш/д/в)90/41/44,5 Бучност 53 -62 дБ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка