KAPPA FIERA CLA14-60SF 4HTC RC5

KAPPA FIERA CLA14-60SF 4HTC RC5

11.420,00 ден.   Спореди

Дијагонален аспиратор со димовод , опција од 60 см Kуќиште целосно изработено од црно куќиште и предница од прозирно стакло Мулти обоени дугмиња со 5 брзини Тајмер 1 Силен мотор со термо заштита 1 фил...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 11.420,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дијагонален аспиратор со димовод , опција од 60 см Kуќиште целосно изработено од црно куќиште и предница од прозирно стакло Мулти обоени дугмиња со 5 брзини Тајмер 1 Силен мотор со термо заштита 1 филтер за маснотија Управување на сензор 2x20W халогени сијалички Опционален филтер на активен јаглен Влечна сила 600m3/ h Сила на мотор 340W Димензии кај опцијата од 60 см(ш/д/в) 60/41/44,5 Бучност 53 -62 дБ

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка