KAPPA FALCON CLA26-60SF 11HLTC

KAPPA FALCON CLA26-60SF 11HLTC

9.999,00 ден.   Спореди

Дијагонален аспиратор со димовод , опција од 60 см Kуќиште целосно изработено од метал и предница од црно стакло Регулација на допир со 3 брзини 1 Силен мотор со термо заштита 1 алуминиумски филтер за...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 9.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дијагонален аспиратор со димовод , опција од 60 см Kуќиште целосно изработено од метал и предница од црно стакло Регулација на допир со 3 брзини 1 Силен мотор со термо заштита 1 алуминиумски филтер за маснотија 2x20W халогени сијалички Опционален филтер на активен јаглен(IPF-A *2) Димензија на отворот за издув: 120-150мм Влечна сила 500m3/ h

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи