KAPPA ARTE CL12-60X

KAPPA ARTE CL12-60X

9.420,00 ден.   Спореди

Aспиратор со димовод , 60 см , inox Затемнето стакло Дигитални дугмиња со 3 брзини 1 мотор (термо заштита ) , 2 вентилатора 2x40W халогени сијалички Опционален филтер на активен јаглен Влечна сила 600...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 9.420,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Aспиратор со димовод , 60 см , inox Затемнето стакло Дигитални дугмиња со 3 брзини 1 мотор (термо заштита ) , 2 вентилатора 2x40W халогени сијалички Опционален филтер на активен јаглен Влечна сила 600 m3/ h Тајмер 5 минути on/ off

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи