KAMERA Samsung SMX-C20 BP/EDC

9.490,00 ден.   Спореди

KAMERA Samsung SMX-C20 BP/EDC


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.490,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


KAMERA Samsung SMX-C20 BP/EDC

Резолуција 6 MP
Оптички зум 10x X
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка