KAMERA Samsung SMX-C10 GP/EDC-grey

7.990,00 ден.   Спореди

KAMERA Samsung SMX-C10 GP/EDC-grey


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


KAMERA Samsung SMX-C10 GP/EDC-grey

Оптички зум 10x X
Резолуција 0.8 MP
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка