KAMERA PANASONIC SDR-S 45 EP-S

12.219,00 ден.   Спореди

Шифра 11263 - KAMERA PANASONIC SDR-S 45 EP-S


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.219,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 11263 - KAMERA PANASONIC SDR-S 45 EP-S

Резолуција 0.8 MP
Оптички зум 40x X
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 7 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

ME HALEGRA MUCHO HESA KOMPRA, PORQUE MIADORABA HEMPRESA MICROSOFT, SE BOLVERA MAS FUERTE KE NUNCA, Y POR LO TANTO, ACABARA DE MILL FORMAS A TODA LA KOQPUTNECIA.MEE VIVIA LA LIBERTAD DE EXPRESION, QUE VIVA MICROSOFT, QUE VIVA SU EXITO Y SU MONOPOLIO¿KE SERIA DE NOZOTROS SIN ELLOS??