KAMEРА ЗА ВИДЕО НАДЗОР ВО ФОРМА НА РАЧЕН ЧАСОВНИК

6.667,00 ден.   Спореди

Одлично камуфлирана камера за видео надзор, инсталирана во вашиот рачен часовник и во секое време можете да снимате фотографии, видеа или аудио записи. Часовникот е водоотпорен.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.667,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Одлично камуфлирана камера за видео надзор, инсталирана во вашиот рачен часовник и во секое време можете да снимате фотографии, видеа или аудио записи. Часовникот е водоотпорен.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка