K40I LVDS CABLE (TEFLON) R1.1 FVC/R11033000101

K40I LVDS CABLE (TEFLON) R1.1 FVC/R11033000101

203,00 ден.   Спореди

K40I LVDS CABLE (TEFLON) R1.1 FVC/R11033000101


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 203,00 ден.

пред 6 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 204,00 ден.

пред 8 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


K40I LVDS CABLE (TEFLON) R1.1 FVC/R11033000101

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка