JVC KD-X200EY

JVC KD-X200EY

2.999,00 ден.   Спореди

JVC KD-X200EY, Car MP3 player 1DIN, Mosfet 4x50W, AUX, USB, Bluetooth ready, Red illuminated with regullation, FM radio with RDS, 2way Full Ipod/Iphone controls, JVC Music Control for Android phones (...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


JVC KD-X200EY, Car MP3 player 1DIN, Mosfet 4x50W, AUX, USB, Bluetooth ready, Red illuminated with regullation, FM radio with RDS, 2way Full Ipod/Iphone controls, JVC Music Control for Android phones (App via USB), Detachable front panel

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

0

0

         
39.432,00 ден.
TV

TV

         
65.130,00 ден.
180

180

         
64.087,00 ден.