JVC GZ-E305SEU FullHD Camcorder silver color

JVC GZ-E305SEU FullHD Camcorder silver color

12.999,00 ден.   Спореди

JVC Everio GZ-EX310BEU FullHD Camcorder black color, 40x optical zoom, 8.3 Mpixels still image, Konica Minolta HD objective, WIFI integrated and easy upload to youtube and facebook, 40.5mm wide angle,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


JVC Everio GZ-EX310BEU FullHD Camcorder black color, 40x optical zoom, 8.3 Mpixels still image, Konica Minolta HD objective, WIFI integrated and easy upload to youtube and facebook, 40.5mm wide angle, 2.5M Back illuminated CMOS sensor, Integrated Light for low light conditions, Advanced image stabilization, AVCHD progressive recording, Super LoLux, 3.0 Frameless Touch Display, HDMI, SDHC slot Камери JVC www.set.mk 16999 11871 JVC GZ-EX310BEU FullHD Camcorder black color 730 18 nemaJVC Everio GZ-E305SEU FullHD Camcorder silver color, 40x optical zoom, 8.3 Mpixels still image, Konica Minolta HD objective, 40.5mm wide angle, 2.5M Back illuminated CMOS sensor, Advanced image stabilization, AVCHD progressive recording, Super LoLux, Auto illumination light, 3.0 Frameless Touch Display, HDMI, SDHC slot

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка