JVC CS-V418J

JVC CS-V418J

999,00 ден.   Спореди

JVC CS-V428J, 2-Way Coaxial Speakers 10cm (4) , 200W Peak/20W RMS Power, Frequency Response: 70 - 25.000Hz *1, Sound Pressure Level: 88dB/W.m *1, Carbon Mica Cone Woofer Car HI-FI JVC www.set.mk 1199 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


JVC CS-V428J, 2-Way Coaxial Speakers 10cm (4) , 200W Peak/20W RMS Power, Frequency Response: 70 - 25.000Hz *1, Sound Pressure Level: 88dB/W.m *1, Carbon Mica Cone Woofer Car HI-FI JVC www.set.mk 1199 60159 JVC CS-V428J 365JVC CS-V418J, Dual Cone Speakers 10cm (4), 180W Peak/20W RMS Power, Frequency Response: 70 - 20.000Hz *1, Sound Pressure Level: 87dB/W.m *1, Carbon Mica Cone Woofer

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

0

0

         
39.432,00 ден.
TV

TV

         
65.130,00 ден.
180

180

         
64.087,00 ден.