Jumbo термо/хигрометар

531,00 ден.   Спореди

Голем екран за брзо и лесно читање на температурата и влажноста.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Голем екран за брзо и лесно читање на температурата и влажноста.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка