Johnnie Walker Red Label 1

920,00 ден.   Спореди

Производител: Diageo
Шифра на производ: 472
UPC: 5000267014234
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Шкотска
Категорија : Виски - купажа


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 920,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Diageo
Шифра на производ: 472
UPC: 5000267014234
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Шкотска
Категорија : Виски - купажа

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи