Johnnie Walker Platinum

5.450,00 ден.   Спореди

Производител: Diageo
Шифра на производ: 100100241
UPC: 5000267117454
Волумен [ml] : 700
Старост : 18
ALC [%/vol] : 40
Категорија : Виски - Купажа


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 5.450,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Diageo
Шифра на производ: 100100241
UPC: 5000267117454
Волумен [ml] : 700
Старост : 18
ALC [%/vol] : 40
Категорија : Виски - Купажа

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка