Johnnie Walker Black Label

2.030,00 ден.   Спореди

Производител: Diageo
Шифра на производ: 475
UPC: 5000267024233
Волумен [ml] : 700
Старост : 12
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Шкотска
Категорија : Виски - купажа<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 2.030,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Diageo
Шифра на производ: 475
UPC: 5000267024233
Волумен [ml] : 700
Старост : 12
ALC [%/vol] : 40
Потекло : Шкотска
Категорија : Виски - купажа

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи