JNC DJA-F 11 Gaming Case 700W (500W RealP) 12cm fan , 2 SATA, 2 X big 4 pin LABEL

JNC DJA-F 11 Gaming Case 700W (500W RealP) 12cm fan , 2 SATA, 2 X big 4 pin LABEL

2.575,00 ден.   Спореди

JNC DJA-F 11 Gaming Case 700W (500W RealP) 12cm fan , 2 SATA, 2 X big 4 pin LABEL


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.575,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


JNC DJA-F 11 Gaming Case 700W (500W RealP) 12cm fan , 2 SATA, 2 X big 4 pin LABEL

Уреди за напојување 700 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка