JNC DJA-F 11 Gaming Case 500W  20+4 PINS , 2 SATA, 2 X big 4 pin LABEL

JNC DJA-F 11 Gaming Case 500W 20+4 PINS , 2 SATA, 2 X big 4 pin LABEL

1.619,00 ден.   Спореди

JNC DJA-F 11 Gaming Case 500W 20+4 PINS , 2 SATA, 2 X big 4 pin LABEL


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.619,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


JNC DJA-F 11 Gaming Case 500W 20+4 PINS , 2 SATA, 2 X big 4 pin LABEL

Уреди за напојување 500 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка