JNC Case, ATX Midi Tower, 700w, RJA 320, 20+4 pins, 2 sata, 2x big 4-pin

1.456,00 ден.   Спореди

JNC Case, ATX Midi Tower, 700w, RJA 320, 20+4 pins, 2 sata, 2x big 4-pin


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.456,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


JNC Case, ATX Midi Tower, 700w, RJA 320, 20+4 pins, 2 sata, 2x big 4-pin

Уреди за напојување 700 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка