JNC Case, ATX Mid Tower, USB/ Au, Black, 500W, 20+4pins, 1xSATA, RJA-C 329

1.456,00 ден.   Спореди

JNC Case, ATX Mid Tower, USB/ Au, Black, 500W, 20+4pins, 1xSATA, RJA-C 329


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.456,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


JNC Case, ATX Mid Tower, USB/ Au, Black, 500W, 20+4pins, 1xSATA, RJA-C 329

Тип на куќиште Midi
Уреди за напојување 500 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка