JNC Case, ATX Micro Tower, USB/ Au, Black, 500W, 20+4pins, 1xSATA, IJA 6805

1.360,00 ден.   Спореди

JNC Case, ATX Micro Tower, USB/ Au, Black, 500W, 20+4pins, 1xSATA, IJA 6805


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.360,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


JNC Case, ATX Micro Tower, USB/ Au, Black, 500W, 20+4pins, 1xSATA, IJA 6805

Уреди за напојување 500 W
Тип на куќиште Micro
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка