J.P. Chenet Cabernet Syrah

250,00 ден.   Спореди

Производител: J.P. Chenet
Шифра на производ: 351055
UPC: 3263286301323
Волумен [ml] : 750
Берба : 2007
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Франција - Cotes de Gascogne
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 250,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: J.P. Chenet
Шифра на производ: 351055
UPC: 3263286301323
Волумен [ml] : 750
Берба : 2007
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Франција - Cotes de Gascogne
Категорија : Кабернет Севињон и сирах

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи