Iv's Кошула

1.099,00 ден.   Спореди

Интересна кошула со нитни во светло сива варијанта. Стандардна големина.
Изработена од 95% полиестер, 5% еластин. Препорачливо е рачно перење.
Димензии:
Обем на граден кош - 110 см.<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тренди http://trendy.mk Детали 1.099,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Интересна кошула со нитни во светло сива варијанта. Стандардна големина.
Изработена од 95% полиестер, 5% еластин. Препорачливо е рачно перење.
Димензии:
Обем на граден кош - 110 см.
Обем на половина - 110 см.
Должина на кошула (напред) - 63 см.
Должина на кошула (назад) - 77 см.
Должина на ракав - 40 см, спуштен е 55 см.
Мерено според големина: Стандард
Пропорциите на моделот се: 84/74/98
Моделот е висок 176 см.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи