iTempo 150 Portable speaker system/docking station for iPod, 4W RMS by power adapter, wireless remote control
iTempo 150 Portable speaker system/docking station for iPod, 4W RMS by power adapter, wireless remote control

iTempo 150 Portable speaker system/docking station for iPod, 4W RMS by power adapter, wireless remote control

3.146,00 ден.   Спореди

iTempo 150 Portable speaker system/docking station for iPod, 4W RMS by power adapter, wireless remote control


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 3.146,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


iTempo 150 Portable speaker system/docking station for iPod, 4W RMS by power adapter, wireless remote control

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка