ISO УНИВЕРЗАЛЕН ПРИКЛУЧОК (2x)

413,00 ден.   Спореди

Универзален ISO стандарден приклучок за звучници или напојување со приклучен кабел. Обележан со соодветни ознаки за конкретна употреба. Соодветен приклучок бр. 32 04 71


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Универзален ISO стандарден приклучок за звучници или напојување со приклучен кабел. Обележан со соодветни ознаки за конкретна употреба. Соодветен приклучок бр. 32 04 71

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка