IR ХЕЛИКОПТЕР REX-X NANO RTF

2.950,00 ден.   Спореди

Вграден жироскопски систем Филигранска алуминиумска шасија 3- канално инфрацрвено далечинско управување Rex-X Nano претставува уникатен хеликоптер. Со неговиот инегриран жироскопски систем хеликопт...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.950,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Вграден жироскопски систем Филигранска алуминиумска шасија 3- канално инфрацрвено далечинско управување Rex-X Nano претставува уникатен хеликоптер. Со неговиот инегриран жироскопски систем хеликоптерот автоматски се стабилизира околу вертикалната оска. Со помош на оваа компонента хеликоптерот може да го управувате апсолутно прецизно со цел да избегнете пречки во вашата дневна соба или работно место.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка